رفسنجان یکی از شهرستانهای کرمان می باشد که از جمله نقاط پسته خیز در کشور ما به شمار می آید و به شهر طلای سبز معروف است. این شهر به دلیل برخورداری از شرایط اقلیمی مناسب برای رشد ایده آل این محصولات ، بسیار مشهور و مورد توجه است. محصولات برداشت شده در این شهرستان ، کیفیت فوق العاده ای را در بر خواهند داشت. انواع مختلف این محصول توسط باغداران در این منطقه کاشت و برداشت می گردد. یکی از محصولات فوق العاده در این منطقه پسته احمد آقایی است که از مرغوبیت بی نظیری در بین افراد و خریداران برخوردار خواهد بود. خصوصیات منحصر بفرد در این محصول ، آن را به یک محصول تجاری فوق العاده تبدیل نموده است.

خصوصیات منحصر بفرد در پسته احمد آقایی :

  • طعم لذیذ و به یاد ماندنی : اگر به دنبال برخورداری از طعم فوق العاده و لذیذی در این محصولات هستید، بهتر است اقدام به خرید محصولات احمد آقایی نمایید. این محصولات از طعم فوق العاده ای برخوردار هستند. از این جهت از جمله خوشمزه ترین این محصولات خواهند بود. از این محصول به عنوان سلطان مزه نیز یاد می کنند.
  • ظاهر برجسته : ظاهر این محصولات به نحوی است که از جمله بهترین محصولات برای پذیرایی در مجالس و مهمانی ها به شمار می روند. ابعاد درشت و کشیده ظاهری خیره کننده و هوس برانگیز را برای آنها به همراه داشته است. مغز این محصولات پر خواهد بود.
  • موارد مصرف چشمگیر : از خصوصیات دیگر این محصولات می توان به موارد مصرف بالای آنها اشاره نمود. این محصولات به دلیل خصوصیات فوق العاده از بازار داخلی و بازار خارجی بسیار زیادی برخوردار هستند. همچنین موارد استفاده از این محصولات برای تهیه خلال پسته بسیار مورد توجه می باشد.
  • کیفیت برجسته : این محصولات اغلب از انس پایینی برخوردار هستند. همچنین اغلب این محصولات از درصد خندانی بسیار بالایی برخوردار خواهند بود. محبوبیت بسیار زیاد این محصولات ، علاوه بر طعم بی نظیر ، کیفیت و مرغوبیت فوق العاده در آنها نیز می باشد.