برای دستیابی به موفقیت در هر زمینه ای ، توجه به برخی از موارد لازم و ضروری می باشد. یکی از مهمترین عوامل کلیدی در موفقیت توجه به جزئیات خواهد بود. یکی از عوامل قابل توجه در عرضه ی خشکبار و مواد غذایی توجه به بسته بندی مناسب و ایده آل خواهد بود. بسته بندی پسته از جمله عوامل بسیار مهم می باشد. زیرا این بسته بندی باید با هوشیاری کامل صورت پذیرد. توجه به اصول و قواعد اصلی در بسته بندی این خشکبار بی نظیر ، راههای موفقیت را برای شما باز می نماید.

تاثیرات بسته بندی پسته بر روی میزان فروش :

بسته بندی این محصولات تاثیرات مستقیمی بر روی بازار فروش آنها خواهد داشت. افزایش فروش این محصولات با توجه به بسته بندی های شکیل آنها ،مورد توجه اغلب برندهای تولید کننده خواهد بود. در برخی از موارد که فروش این محصولات به صورت عمده نیز رقم می خورد، می توان بسته بندی مناسبی را برای آنها انتخاب نمود. این بسته بندی ها یکی از مهمترین عواملی خواهند بود که توجه افراد را در بازار رقابتی به سمت خود معطوف خواهند نمود. بسته بندی اصولا با دو هدف کلی صورت می پذیرد : جذب بازارهای داخلی ، جذب بازارهای خارجی که البته نقش بسته بندی در جذب بازارهای خارجی بسیار پر رنگ تر و قابل توجه تر خواهد بود.

عوامل قابل توجه در بسته بندی های پسته :

  • کیفیت بالا : اغلب پسته هایی را برای بسته بندی انتخاب می کنند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. انتخاب پسته های درجه یک برای بسته بندی بسیار مهم و قابل توجه خواهد بود. اغلب محصولات استفاده شده در این بسته بندی ها ، خندان و درشت هستند.
  • طراحی جذاب : استفاده از افراد خلاق و هنرمند برای خلق طرح های منحصر بفرد و ایده آل در این زمینه بسیار مهم و ضروری خواهد بود. انتخاب طرح های فوق العاده برای بسته بندی فله و کوچک می تواند توجه بازارهای داخلی و بازارهای خارجی را به سمت خود معطوف نماید.
  • قیمت تعیین شده : با توجه به اینکه این محصولات نماینده ای از محصولات ایرانی به شمار می روند، به بهترین نحو طراحی و تولید خواهند شد. از این جهت با تعیین قیمت ایده آل و مطلوب می توان ارزش گذاری ایده آلی را برای آنها مد نظر قرار داد.